10.000 TL ve üzeri Esnek Slim Panel siparişlerinizde kargo ücretsiz !
Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com

SEPERATÖR & PARAVAN MOTAJI NASIL YAPILIR ?

Tarih: 02.10.2022 15:43
SEPERATÖR & PARAVAN MOTAJI NASIL YAPILIR ?

Seperatör Montajı

Seperatör montajı titiz bir süreci beraberinde getirmektedir. Bilindiği üzere Seperatör kavramı gündeme geldiği zaman ayırıcı sözcük anlamı da karşımıza çıkmaktadır. Seperatör montajı da bu bağlamda şekillenen yeni nesil uygulamaları da içine alan bir süreci ifade etmektedir. Dolayısıyla Seperatör montajını yapanların bu alanda uzman olmaları beklenilmektedir.

Katlanır paravan olarak da isimlendirilebilen seperatörler, son zamanlarda yoğun bir düzeyde ilgi görmektedir. Seperatör; herhangi bir odaya iki veya daha fazla alana bölmek için yerleştirilebilen bir tür geçici duvardır. Bu duvarlar genellikle ahşap veya metalden yapılır ve ev sahibinin ihtiyaçlarına göre farklı boyut ve şekillerde tasarlanmaktadır. Seperatör montajı da yaşam alanlarında sunulan profesyonel bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkar.

Seperatör modelleri söz konusu olduğu zaman en popüler katlanır ekran türleri, bir akordeon kitap gibi açılanlardır. Bu ekranlar kullanılmadığında saklanabilir ve gerektiğinde kolayca hareket ettirilebildikleri için çok yönlülük sunarlar. Seperatör montajı da bu tarz tasarımların kullanım özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Tam da bu noktada şayet Seperatör montajı yaptıracaksanız mutlaka alanında uzman olan bir ekibe ihtiyaç duyarsınız!

Seperatör Montajı Nasıl Yapılır?

Seperatör montajı oldukça titiz bir süreci beraberinde getirmektedir.  Bugün piyasada birçok farklı tipte seperatör mevcuttur. Ancak bazı insanlar bunları belirli amaçlar için kullanmayı tercih ederler. Burada Seperatör montajının da bu tür tasarımların kullanıldığı alanlara göre farklılık taşıdığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Seperatör montajı yapılmadan önce mutlaka montaj yapılacak alanın özelliklerinin dikkate alınması şarttır. Ancak bu sayede tam olarak talebe uygun bir şekilde montaj işleminin yapılması da mümkün olacaktır.

Odaları ayrı alanlara ayırın seperatör tasarımları, tek bir odayı kalıcı duvarlar veya kapılar kurmak zorunda kalmadan daha küçük bölümlere ayırmanın mükemmel bir yoludur. Bu, evinizde koşuşturan, kendi alanlarına ihtiyaç duyan, ancak mutfak veya oturma odası gibi diğer alanlara da erişmesi gereken çocuklar olduğunda işe yarayabilir.

Seperatör montajı da yaşam alanlarına harika bir etki katmak konusunda üst düzeyde bir işlemi içine almaktadır. Bundan dolayıdır ki Seperatör montajını yapan ekip mutlaka alanında uzman olan personellerden oluşmak durumundadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...