10.000 TL ve üzeri Esnek Slim Panel siparişlerinizde kargo ücretsiz !
Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com

Sıkça Sorulan Sorular

Evinize yeni bir hava, farklı bir soluk getirmek için duvarlarınızda kullanabileceğiniz strafor duvar paneli fiyat ve modelleri hesaplı olması ve çeşitliliği ile de memnun ediyor. Mutfakta, salonda, evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz duvar panelleri kolay uygulaması ile tek başınıza da yapabileceğiniz zevkli bir aktivitedir. Strafor duvar paneli fiyat ve modelleri için model bazında düşündüğümüzde çok zengin bir çeşitlilik görüyoruz. Özellikle taş desenli olanlar en çok tercih edilen modellerdir. Ahşabın farklı versiyonları da severek kullanılan modeller arasında.

Evinize bambaşka bir renk getirecek olan strafor duvar paneli fiyat ve modelleri için fiyatları değerlendirdiğimizde uçuk bir meblağ görmüyoruz. Boya ve badana yapmaktan çok daha hesaplı olacak olan duvar panelleri pratik olmasıyla da boyadan daha tercih edilebilir olmaktadır.

Birbirinden güzel çeşitleri ile duvar panelleri kolay temizlenebilir yapıya sahiptir. Leke tutmayan dokusu sayesinde hafif lekeleri de nemli bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Geleneksel motiflerden en yeni desenlere kadar birçok modeli mevcuttur.  Eviniz için en güzel modeli ve tarzınıza en uygun olanı bulmanız zor olmayacaktır. Strafor duvar paneli fiyat ve modelleri herkese hitap edebilmektedir.

Duvarlarınıza farklı bir görüntü katabileceğiniz bir çok tuğla görünümlü strafor duvar paneli tasarımı bulunmaktadır. Doğal tuğla görünümü sayesinde evinizin istediğiniz bir köşesine doğal bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Ev ortamına farklı bir hava katacak ve daha ferah bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Tasarımlar arasında en çok dikkat çeken ürünlerden biri olan tuğla görünümlü strafor duvar paneli farklı renkler ile müşterilere sunuluyor.

En çok tercih edilen modeller genel olarak pastel renkleri içerisinde barındırıyor. Kırmızı ve turuncu renkler içeren tuğla görünümlü strafor duvar paneli modellerinin de bir o kadar popüler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle salonlarınızda kullanabileceğiniz bu farklı ve doğal tasarım ile oldukça şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da dış şartlara uyum sağlayan ve suya dayanıklı olan tuğla görünümlü strafor duvar paneli modelleri ile bu tasarımları dış ortamlarda da kullanabilirsiniz.

Evinize kolay bir şekilde monte edebileceğiniz bu panelleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. En çok tercih edilen tuğla görünümlü strafor duvar paneli modellerine göz atmak ve sipariş vermek isterseniz internet adresimize uğrayabilirsiniz.

Taş görünümlü duvar panelleri evlerinin içerisine doğal bir görüntü katmak isteyenler için oldukça iyi bir tercihtir. Oldukça farklı bir tasarım olan taş görünümlü strafor duvar paneli modelleri doğal taş dokusu ile doğallığı evlerinize getirmektedir. Basit ve sade taş tasarımlarının yanında çok daha dikkat çekici tasarımlar da bulunuyor. Doğal bir görüntü sunması dışında paneller oldukça kolay temizlenebiliyor. Duvarları silme derdinden kurtulmak istiyorsanız taş görünümlü strafor duvar paneli modellerine şimdiden göz atmaya başlayabilirsiniz.

Evinizin farklı bölgelerinde tercih edebileceğiniz modeller arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Özellikle belirlenmiş tek bir duvar için tercih edilen bu tasarımlar oldukça şık bir görüntü meydana getiriyor. Tek duvar için tercih edeceğiniz taş görünümlü strafor duvar paneli modelleri çok daha dikkat çekici seçenekler içerebilir. Fakat tüm duvarlar için uygulayacağınız işlemler de daha sade ve basit tasarımları tercih etmelisiniz. Bu sayede çok daha ferah bir görüntü ortaya çıkarmış olursunuz.

Tasarım konusunda dikkat çekici modelleri tüm duvarlar için kullanmanız doğal görüntüyü bozabilir ve oldukça basık bir ortam oluşturabilir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için taş görünümlü strafor duvar paneli modelleri arasından sade olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Strafor duvar panellerinin fiyatları model ve tasarımlara göre değişkenlik göstermektedir. Oldukça farklı duvar paneli modeli bulunduğundan dolayı fiyatlar arasında da farklı değişimler olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zaman da özenle tasarlanmış modern tasarımlar için oldukça farklı fiyatlar istenebilmekte. Düz ve sade tasarımlar çok uygun fiyatlara müşterilere sunulurken diğer tasarımlar için aynı durum kesinlikle geçerli değil.

Paneller tek sefer ödenecek ücret ile uzun seneler boyunca duvarlarınızı süsleyebiliyorlar. Aynı zaman da yalıtım sağlayacak olan bu paneller sizi ekstra fatura ücretleri ödemekten kurtarıyor. Bu faydalı durumları göz önünde bulundurursak strafor duvar paneli fiyatları oldukça ekonomik. Mat siyah ile boyanmış olan yeni tasarımlar strafor duvar paneli fiyatları konusunda en yüksek ücretlere satılan panellerden birisi. Modern tasarımların son günlerde insanların dikkatini çektiğini söyleyebiliriz.

Sade tasarımlar konusunda ise strafor duvar paneli fiyatları oldukça uygun fiyatlara müşterilere sunuluyor. Sade ve basit tasarımlar strafor duvar paneli fiyatları arasında ekonomik tercihler yapmak isteyen kişilerin birinci tercihi. Farklı modellere göz atmak ve strafor duvar paneli fiyatları konusunda piyasayı öğrenmek isterseniz detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...