Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com Whatsapp Sipariş Hattı için Tıklayın: 0530 077 0701 - DekorVar.com
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

DekorVar

DekorVar Dekoratif, Yenilikçi ve Görkemli Duvar Kaplama Panelleri Üreticisi

DekorVar Strafor Duvar Panelleri Nedir ?

Strafor duvar kaplama panelleri, strafor köpük taneciklerinin enjeksiyon sistemiyle sıkıştırılıarak sert ve hazır bir kalıp halıne getirilmesiyle kullanıma sunulur. Firmamız tarafından ham bir şekilde elde edilen straforların üzerlerine akrilik tutkal ve Niğtaş firmasından alınan taş parçacıklarının karıştırılarak üzerine atılması sonucu daha sert, daha sağlam, daha ağır bir yapıya sahip olması yanı sıra üzerindeki taş dokusu sayesinde doğal bir gürünüm kazanmaktadır. 
Yapılan bu işlemler ve hammaddesinde bulunan yalıtım maddeleri sayesinde paneller; ısı, ses, nem, küf, rutubet gibi yalıtım sorunlarına kesin çözüm sağlamaktadır.
Bu aşamaya kadar beyaz bir yapıya sahip olan strafor panelleri kenar kısımlarından akan söve kalıntılarının pürüzsüz bir şekil özenle traşlanması sonucu artık UV baskı işlemi için hazır hala getirillir. 
Uv boya sistemiyle güneş ışınlarına karşı koruma sağlanmakta ve renklerde solma sararma silinme gibi sorunların ortadan kaldırılması yanı sıra istenilen renk ve modellerde üretim sağlamaktadır. 
Uv baskısı yapılan paneller artık kullanıma hazır hale gelir. Gönül rahatlığı ile istenilen yüzey vecephelerde kullanabilirsiniz.


DekorVar.com
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...